Raf Dergisi Mart 2016 sayısında (61. Sayı) Remak Sayfası

Camlı Yangın Kapısı

Demir Doğrama ve Geleneksel MimariRemak, Avrupa Normlarında üretilen yeni nesil camlı yangın kapıları ile Bloxer markasını yapı sektörüne sunuyor. Bloxer, 2015 yılında Forster çatısı altında Arbonia Forster Group (İsviçre) grubuna katıldı; iç organizasyonu ve üretim tesisleri yenilendi ve ileri teknoloji ile birinci sınıf camlı yangın kapısı üretiyor.

Remak, bir Forster markası olan Bloxer camlı yangın kapılarının ve doğramalarının, bitmiş olarak satışını yapıyor, montaj, bakım ve onarım servisi veriyor.

EI30-EI60-EI90 ve REI120 sınıflarında yangında tam koruma sağlayan Bloxer Camlı Yangın Kapıları tasarımda esneklik ve estetik sınırlarını zorluyor.

Bütünlük ve yalıtım sağlayan “120 dakika kapı” üretmek imkansızdı. Yangınla savaşta malzemenin farklı çalışmasından ve iç komplikasyonlar sebebinden kapılarda statik ve teknik olarak 120 dakika yalıtım sağlanamıyordu. Remak, Bloxer teknolojisiyle ile engelleri kaldırıyor, hem bütünsellik hem yalıtım sağlayan REI120 Bloxer Camlı Yangın Kapılarını yapı sektörüne sunuyor. REI120 kapılar, diğer camlı yangın kapılarıyla aynı estetik ve rahat kullanıma sahip. Daha uzun süre ve daha güvenli olarak yangından korunmak Bloxer ile mümkün.

Seçilen doğrama malzemesi paslanmaz çelik ise satine ve parlak kapılar, alüminyum ise eloksal ve boyalı kapılar, çelik ise elektrostatik toz boyalı kapılar, bronz ise eskitilmiş bronz ve parlak sarı prinç kapılar ve korten ise paslandırılmış yüzeyli kapılar mekanlara renk ve kimlik kazandırıyor.

Dergi broşüründe görmek için tıklayınız...