Hakkımızda

Camlı Yangın Kapısı

REMAK HAKKINDA BİLGİ

Remak, 1986 yılında Makina Mühendisi Muharrem Ulucan tarafından İstanbul’da kuruldu. Üretim alanı çelik yapılar ve hassas çelik imalat ile yüksek kalite mimari uygulamalardır. Bu konuyu destekleyen, Amerika ve Avrupadan birkaç firmanın temsilciliklerini uzun süredir yürütmektedir. Ürün hedefi, özel nitelikli kapılar, giydirme cephe, çağdaş yapılarda çelik pencere doğramasıdır. Remak, 1999 yılından bu yana Camlı Yangın Kapısı ve Camlı YAngın Bölmeleri üretmektedir. Birçok yangın testini başarı ile tamamlamıştır. Ürünlerini hızla geliştirerek Türkiye piyasasında öncü firma olmayı başarmıştır. Teknik altyapısı ve teknik birikimiyle yangından korunma konusunda mimarlık ofisleri, yangın danışmanları ve yüklenici firmalar ile birlikte çözüm odaklı çalışmaktadır.

Remak, yapı sektörünün yeni ürünler ile gelişim sağlamasını misyon edinmiştir. Çelik doğramanın zamanla aluminyum ve pvc doğramanın yerini alacağına inanmıştır. Remak çelik doğrama imalatları ile büyük açıklıkları ince profiller ile geçmeyi, şeffaf, aydınlık ve yaşanabilir mekanlar yaratmayı hedeflemiştir. Mimaride sürdürülebilirliği geliştirecek ürünlerin kullanılması gerektiğine inanmıştır. Işık geçirgenliğini arttırmak, yüksek ısı yalıtımı ile ekonomi sağlamak, emniyetli ve zorlayarak açılamayacak doğramalar üretmek, kurşun geçirmez doğramalar ile güvenliği sağlamak Remak hedefleridir.

CAMLI YANGIN KAPISI HAKKINDA BİLGİ

Remak 1999 yılından beri ithal çelik ve paslanmaz çelik kapı-pencere profilleriyle Camlı Yangın Kapısı üretmektedir. Ürünün ana malzemesi olan çelik profiller ve camlar; aksesuarları olan kilit, menteşe ve contalar ile tümüyle yangına dayanıklıdır. Remak, Avrupa Normları EN1634-1 ve İngiliz Standartları BS476 koşullarına uygun yangına dayanıklı kapı üretmektedir.

Remak Camlı Yangın Kapıları ile güvenlik ve korunmanın merkezinde insan önceliği bulunmaktadır. Kapılar, can güvenliğini sağlamak için kaçış süresine gore planlanır. Vizyonumuz en iyi çözümü bulmaktır, misyonumuz ise her koşulda can ve mal güvenliği sağlamaktır.

Profesyonel Hizmet

Güvenli ve özel nitelikli kapı üretiminde optimum çözümü sunarız, müşterilerimiz fazlasını isterse sayısız alternatifle benzeri olmayan çözümler üretiriz. Profesyonel teknik ekibimiz, proje aşamasından, üretim süreci ve montajın tamamlanmasına kadar tüm aşamalarda müşteri memnuniyetini misyon edinmiştir.