Raf Dergisi Temmuz 2016 sayısında (63. Sayı) Remak Sayfası

Camlı Yangın Kapısı

Estetik Metal Çözümler !

Remak özel üretim metal uygulamaları ile yapı sektörüne birçok prestijli projede estetik mimari çözümler sunmaya devam ediyor. Sürdürülebilir mimarinin öncelikleri arasında olan çelik doğramalar; dayanıklılığı, taşıma gücü ve minimal kesitleriyle estetik üstünlüğe sahip. Remak, bir İsviçre markası olan Forster galvanizli çelik ve paslanmaz çelik kapı pencere profilleri ile kaynaklı doğrama üretimi yapıyor. Modern cihazlar ve özel üretim metoduyla kusursuz ürün elde ediyor. Gelişmiş kapı-pencere aksesuarlarının tümünü destekleyen Forster profilleri, çelik doğrama uygulamalarında mimarlara sonsuz tasarım olanağı sunuyor.

Dış cephede tasarım kalitesini yükselten Forster thermfix vario ve thermfix light giydirme cephe profilleri ile büyük açıklıklar ince kayıtlarla geçiliyor ve doğal ışığın derinliğinde transparan mekanlar yaratılıyor. Isı yalıtımlı çelik pencere ve kapı doğramaları cepheye entegre ediliyor.

Isı yalıtım katsayısı U= 1,0 W/m2K değerine kadar düşebiliyor. Doğru cam kombinasyonu ile kullanıldığında yüksek ısı yalıtım değerlerine ulaşılıyor.

Sistem EN 13830 normuna göre CE belgesine sahip. Rüzgar dayanımı, yağmur sızdırmazlık, hava sızdırmazlık, ses yalıtımı Avrupa Normlarına uygun. Malzemesi paslanmaz çelik ve boyalı çelik. Yüzeyi satine ve elektrostatik toz boyalı. Bronz malzeme ile eskitilmiş bronz ve parlak sarı pirinç yüzey ile mekanlara tarihi kimlik kazandırılıyor.

Dergi broşüründe görmek için tıklayınız...